Hakkımızda
 

1969 yılında (Merhum) Bekir KOCAOĞLU tarafından Uğur Hırdavat ismi ile kurulan şirketimiz, yaklaşık 40 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

1969-1980 yılları arasında Lüks hırdavat-Kırtasiye ve tuhafiye branşlarında iştigal gösteren firmamız, 80 li yılların ortalarında değişen piyasa koşullarına ayak uydurarak birçok firma ile bayilikler gerçekleştirmiştir.

Sırasıyla Eczacıbaşı Girişim Paz., Saipak, İpek Kağıt, Toprak Kağıt, Jonnson Wax A.Ş., Energizer Pilleri, Libero Sağlık Ürürnleri, Sandy Grubu ile bu dönemlerde başarı ile çalışmıştır.

2000 Yılında şirketimizin kurucusu BEKİR KOCAOĞLU'nun ani vefatının ardından, bizler ikinci kuşak olarak Uğur ve Peyami KOCAOĞLU kardeşler, firmamızı daha ileriye götürmek amacıyla görevi devraldık.

Endüstriyel Temizlik ve Sağlık Ürünleri sektörüne girerek Deniz Kimya A.Ş. ve Popi-Relax Hastabezi, Elhadefler Kağıtçılık ile bayilik anlaşması yaptık.

Yaklaşık 10 yıldır bu bayilikler alanında faaliyet gösteren firmamızın, 2009 yılı itibari ile Uğur Hırdavat olan ünvanını, Uğur Endüstriyel Temizlik-Kağıt ve Sağlık Ürünleri olarak değiştirilmiştir.

Endüstriyel Temizlik-Kağıt-Sağlık ürünleri alanında Samsun,Ordu,Giresun,Amasya ve Sinop illerinde kurumsal ve evdışı tüketim noktalarına tedarik hizmetlerini veren firmamızın, bölgesinde istikrarlı bir çizgiye ulaşmasını sağlayan siz değerli müşterilerimize ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.


Uğur - Peyami KOCAOĞLU

 
 
Web Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Programlama : Side Bilişim